استودیوی کوجیما پروداکشنز اعلام کرد که تعداد نسخه‌های فروخته شده از تنها بازی این استودیو، یعنی «دث استرندینگ» از مرز ۵ میلیون نسخه گذشت. این میزان فروش، مجموع فروش هر دو نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ و کامپیوتری این بازی است. بازی دث استرندینگ در حالی به فروش ۵ میلیونی رسیده که نسخه‌ی ویژه‌ی این بازی معرفی شده و به‌زودی برای پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد.
بازی دث استرندینگ جدیدترین ساخته‌ی «هیدئو کوجیما» (Hideo Kojima) و یکی از عجیب و خاص‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ است که دو سال پیش عرضه شد. بعد از جدایی کوجیما از کونامی که احتمالا هزار بار ماجرای آن را شنیده‌اید، کوجیما سراغ تأسیس استودیوی شخصی خود رفت و بازی دث استرندینگ را به عنوان اولین اثر این استودیو، خلق کرد.
با وجود این که بازخوردهای دریافتی بازی دث استرندینگ بسیار مثبت یا بسیار منفی بودند (البته شمار بازخوردهای مثبت بیش‌تر بودند)، فروش این بازی به‌طور کلی در سطح خوبی بوده. به‌خصوص بعد از این که نسخه‌ی کامپیوتر شخصی این بازی منتشر شد و فروش بسیار خوبی را برای بازی دث استرندینگ رقم زد.
بازی Death Stranding
به‌تازگی «جی بور» (Jay Boor)، سرپرست انتشار استودیوی کوجیما پروداکشنز مصاحبه‌ای با وب‌سایت gameindustry.biz داشته و در آن درباره‌ی بازی دث استرندینگ صحبت کرده. حین این مصاحبه مشخص می‌شود که مجموع فروش نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و کامپیوتری بازی دث استرندینگ از مرز پنج میلیون نسخه گذشته‌اند. البته دقیق‌تر بگوییم، این عدد مربوط به فروش بازی تا ماه مارس میلادی (فروردین امسال) است و مشخصا در چند ماه گذشته بازی‌های بیش‌تری به فروش رفته‌اند.
یقینا فروش بازی دث استرندینگ روی پنج میلیون نسخه نخواهد ماند که نسخه‌ی ارتقایافته‌ی این بازی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ در راه است. نسخه‌ی ارتقایافته‌ی بازی دث استرندینگ چیزی بیشتر از بهبودهای گرافیکی نسل جدید که آن‌ها را برای بازی‌های زیادی دیده‌ایم در خود دارد. در این نسخه‌ی جدید حرکات جنگی و ابزارهای اضافه، مأموریت‌های داستانی تازه و یک حالت جدید مسابقه‌ی ماشین به بازی دث استرندینگ اضافه شده‌اند.
بازی دث استرندینگ را می‌توان همین حالا برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی دریافت کرد. نسخه‌ی Director’s Cut بازی دث استرندینگ روز ۲۴ سپتامبر (۲ مهر) به‌شکل اختصاصی برای پلتفرم پلی‌استیشن ۵ و به قیمت ۵۰ دلار منتشر خواهد شد. البته قیمت این نسخه‌ی ارتقایافته برای دارندگان نسخه‌ی اصلی فقط ۱۰ دلار خواهد بود.
منبع: GamesIndustry.biz
صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ


source

توسط techkhabari

نظرات بسته هستند.