رپورتاژ آگهی
همه ما می دانیم که کسب و کارهای خارج از اینترنت به دلایل متعددی دچار رکود شده اند و اینکه رونق قبل را به دست آورند تصور اشتباهی است! زیرا کسب و کارهای اینترنتی، روز به روز رونق می گیرند و از کسب و کارهای سنتی که در یک محدود ثابت فعالیت می نمایند پیشی می گیرند. دلایل عمده این موضوع به موارد زیر مربوط می شود:
بزرگترین مشکل و چالش پیش روی کسب و کارهای سنتی که در یک مکان فیزیکی فعالیت دارند این است که تنها به افراد محدودی که در آنجا هستند و یا بصورت گذری از آن جا عبور می کنند امکان ارائه خدمات دارند. در صورتی که با کسب و کارهای اینترنتی به هر نقطه ای از کشور و یا حتی خارج از کشور می تواند محصولات و خدمات را ارائه داد که موجب رونق بیشتر کسب و کار می شود.
در حال حاضر می توان به روش های مختلفی در بستر اینترنت فعالیت کرد. شبکه های اجتماعی، وب سایت و اپلیکیشن جزو مستعدترین بسترهای فعالیت کسب و کارهای اینترنتی هستند که فعالیت در هر یک از آنها بخصوص وب سایت و شبکه های اجتماعی بسیار ضروری است. داشتن وب سایت موجب هویت دار شدن کسب و کار اینترنتی می شود و برای اینکه یک کسب و کار اینترنتی معتبر داشته باشیم کاملا ضروری است. شبکه های اجتماعی نیز می تواند در کنار وبسایت به اهداف کسب و کار ما کمک نماید.
راه اندازی سایت برای بسیاری از افراد، امری غیر قابل انجام و سخت به نظر می رسد! در صورتی که چنین نیست و می توان با روشهای ساده ای نسبت به راه اندازی سایت اقدام نمود. در راستای این موضوع، مجموعه میزبان فا طرح بسیار ویژه ای را تدارک دیده است که می توانید به واسطه آن به ساده ترین شکل ممکن و با صرف هزینه ای مناسب، صاحب وبسایت شوید. روال کار به این شکل است که شما اقدام به ثبت یک سفارش ساده و پرداخت مبلغ آن می نمایید. در ادامه، عوامل فنی میزبان فا اقدام به راه اندازی رایگان سایت برای شما می نمایند.
قبل از اینکار لازم است تا با ملزومات راه اندازی سایت آشنا شوید. ملزومات اصلی راه اندازی سایت عبارتند از:
روال کار به این شکل است که در ابتدا دامنه و هاست خریداری می شوند و سایت ساز بر روی آن نصب می شود. مرحله اول که ثبت دامنه و خرید هاست است توسط شما در مرحله ثبت سفارش انجام می شود و پس از اینکار، نصب سایت ساز توسط عوامل میزبان فا.
لازم به ذکر است اگر سفارش خود را بصورت سالانه ثبت کنید شامل دامنه و قالب حرفه ای رایگان خواهید بود که هزینه راه اندازی سایت را برای شما به کمترین میزان کاهش می دهد.
برای ثبت سفارش کافیست بر روی لینک مقابل کرده و روند ثبت سفارش را انجام دهید: هاست ایران میزبان فا با دامنه و قالب حرفه ای – راه اندازی رایگان
اگر چنانچه وب سایت دارید و به دنبال هاست باکیفیت و پرسرعت هستید می توانید از سرویس های دیگر میزبان فا استفاده نمایید: انواع سرویس های میزبانی وب لینوکس میزبان فا
و اگر قصد ثبت دامنه دارید می توانید از طریق لینک مقابل اقدام نمایید: ثبت دامنه ملی و بین المللی در میزبان فا

• توجه: این رپورتاژ اسپانسری توسط تبلیغ کننده نگارش شده است و آژانس خبری تکنا صرفا نمایش دهنده آن است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آژانس خبری فناوری تکنا ( Technology news agency : Techna ) از سال 1389 با نام تکنولوژی نیوز توسط جمعی از دانشجویان علاقه مند به حوزه علم و فناوری شروع به کار کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها، موبایلها، اپلیکیشن و نرم افزارها، کامپیوترها، سخت افزار و تجهیزات مدرن و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
تکنا توسط سرورهای اختصاصی پارس پک پشتیبانی میشود.
اختراعات  |  نجوم و هوافضا  |  پزشکی و سلامت  |  علمی فناوری  |  تحقیقات و پژوهش های علمی  |  اخبار زیست محیطی  |  کشفیات  |  رباتیک  |  اخبار میکروبیولوژی  |  iran technology news  |

source

توسط techkhabari

نظرات بسته هستند.