سامسونگ تیزری رسمی از رویداد گلکسی آنپکد ۲۰۲۱ منتشر و در‌پایان ویدئو به تاریخ رسمی برگزاری رویداد، یعنی ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد)، اشاره کرده و به‌طور مختصر گلکسی زد فولد ۳ را نشان داده است.
اگر اخبار فناوری را دنبال کرده باشید، می‌دانید ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد ۱۴۰۰) زمان برگزاری رویداد گلکسی آنپکد سامسونگ است و طرفداران گوشی‌های تاشو بی‌صبرانه در انتظار رونمایی گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ هستند. به‌گزارش جی‌اس‌ام‌آرنا، غول کره‌ای به‌تازگی تیزری منتشر کرده است و قصد دارد پیش از رونمایی گوشی تاشو نسل بعدی‌اش، هیجان زیادی بین علاقه‌مندان ایجاد کند.

در ویدئو منتشرشده، تاریخچه‌ای از گوشی‌های موتورولا DynaTAC و نوکیا ۳۳۱۰ و گوشی بلک‌بری مشاهده می‌کنیم که هرکدام در برهه‌ای از زمان گوشی‌های پرطرفداری محسوب می‌شدند. جمله «پس از تجربه بهتر دیگر هرگز به عقب برنمی‌گردیم» که در ویدئو باعث جلب توجه می‌شود، زنگی را به‌صدا درمی‌آورد که بی‌شک سامسونگ گوشی‌های تاشو جدیدش را به‌رخ می‌کشد. سپس، به ما می‌گوید آیا «خوب به‌اندازه کافی خوب است؟» پس از پایان ویدئو، به‌طور مختصر گلسی زد فولد ۳ را می‌بینیم.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari