ساتیا نادلا، مدیر ارشد اجرایی مایکروسافت، اعلام کرد که ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس از زمان عرضه بیشتر از سایر نسل‌های ایکس باکس در مدت‌زمان مشابه به فروش رسیده‌اند.
ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس از زمانی که در آبان سال گذشته عرضه شدند، تاکنون فروش بسیار خوبی تجربه کرده‌اند و می‌توان گفت در این چند ماه هیچ‌وقت از تقاضا‌ برای آن‌ها کاسته نشده است. مایکروسافت در اوایل بهمن سال گذشته گفته بود  عملکرد هنگام عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهمی آن‌ها از تمام کنسول‌های ایکس باکس بهتر بوده است؛ این یعنی ایکس باکس سری ایکس و سری اس در روزهای پس از عرضه از همه‌ی نسل‌های پیشین ایکس باکس بیشتر به فروش رسیده‌اند.

ساتیا نادلا، مدیر ارشد اجرایی مایکروسافت، در جریان جلسه‌ی ارائه‌ی گزارش مالی اخیر این شرکت گفته که سرعت فروش ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس از تمام کنسول‌های دیگر ایکس باکس بیشتر بوده است. درواقع دو کنسول جدید ردموندی‌ها از زمان عرضه تاکنون بیشتر از سایر نسل‌های ایکس باکس در مدت‌زمان مشابه فروخته‌اند. با توجه به آمار جدید موفقیت‌های ایکس باکس، این موضوع که نادلا می‌گوید مایکروسافت «همه‌جوره با بازی‌ها حال می‌کند»، خیلی عجیب به نظر نمی‌رسد.
مایکروسافت البته سال‌ها است که آمار فروش کنسول‌های خود را به‌صورت عمومی منتشر نمی‌کند. البته گفته شده که کنسول ایکس باکس وان از زمان عرضه‌اش تا همین روزها (در دوران خود) نزدیک به ۵.۵ میلیون واحد فروخته بود. به همین خاطر، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس قطعا از این تعداد بیشتر فروش داشته‌اند. بااین‌حال، با توجه به سیاست مایکروسافت، نمی‌دانیم که آمار فروش کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس در این بازه چندماهه دقیقا چقدر از ایکس باکس وان بیشتر بوده است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari

نظرات بسته هستند.