سیستم QS یکی از مورد استنادترین ارزیابی‌ها برای رتبه‌بندی دانشگا‌ه‌ها و مراکز آموزشی در جهان است. دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در آخرین رتبه‌بندی QS در بین ۶۰۰ بیزینس اسکول برتر دنیا قرار گرفته است.
سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.
در این رتبه‌بندی معیارهای مختلفی از جمله استانداردهای آموزشی، تعداد اعضای هیئت علمی و نسبت آن به دانشجویان، کیفیت تولیدات علمی دانشگاه و امکانات رفاهی مورد نظر قرار می‌گیرند. دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در این رتبه‌بندی در کنار دانشگاه‌های معتبری اروپایی و آمریکایی بین ۶۰۰ بیزینس اسکول برتر دنیا قرار گرفته است
با توجه به برند علمی اساتید و تجربه‌ای که سال‌ها آموزش در حوزه مدیریت برای دانشکده به ارمغان آورده است و با هدف ارتقای مهارت‌های نرم مدیران، دانشکده مدیریت دوره‌های کاربردی یک‌ساله MBA و DBA برای مدیران طراحی کرده است.
دوره MBA و دوره DBA جز شناخته‌شده‌ترین دوره‌های حرفه‌ای آموزش مدیریت در سراسر جهان به شمار می‌روند. مدیران ارشد و میانی سازمان‌ها برای ارتقای شغلی، افزایش دانش و مهارت و همچنین گسترش شبکه حرفه‌ای‌شان در این دوره‌ها شرکت می‌کنند. این دوره‌ها حاصل انباشت سال‌ها تجربه مدیران موفق و تبدیل آن‌ها به دانش مدون بوده و با شرکت در این دوره‌ها علاوه بر اینکه بسته‌ای ارزشمند از دانش را کسب می‌کنید می‌توانید شبکه حرفه‌ای خود را گسترش دهید.
دوره‌های یک‌ساله نیمه‌حضوری MBA و DBA دانشگاه تهران بهترین فرصت برای مدیرانی هستند که نمی‌توانند به مدت ۱ سال، ۲ روز از تایم هفتگی خود را به حضور در کلاس اختصاص دهند. با کمک پلتفرم پیشرفته آموزشی VLA، شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز دروس خود را مطالعه کنید، تمرین‌ها و پروژه‌هایی از دنیای واقعی کسب‌و‌کار را حل کنید و هر موقع اشکالی داشتید با پشتیبان آموزشی و استاد خود از طریق سیستم تیکتینگ پلتفرم آموزشی در ارتباط باشید.

دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
علاوه بر بخش غیر حضوری کلاس‌های آنلاین به‌صورت مداوم برای دروس مختلف برگزار می‌شود تا دانش‌پذیران بتوانند اشکالات خود را به‌صورت مستقیم از طریق استاد رفع کنند.
همچنین کارگاه‌های شبکه‌سازی حرفه‌ای جهت ایجاد فضای ارتباطی بین مدیران به‌صورت مستمر و حضوری برگزار می‌شود تا شرکت‌کنندگان دوره‌های مختلف بتوانند شبکه حرفه‌ای خود را گسترش دهند.
در کنار همه این‌ها تمامی دانش‌پذیران دوره نیمه‌حضوری MBA و DBA دانشگاه تهران می‌توانند به‌صورت رایگان در همایش‌های تخصصی که در دانشکده مدیریت برگزار می‌شود شرکت کنند. این همایش‌ها به‌صورت مستمر و در موضوعات مختلف برگزار می‌شوند.
دوره‌های نیمه‌حضوری MBA و DBA دانشگاه تهران به‌صورت یک‌ساله برگزار می‌شود و در پایان به فارغ‌التحصیلان گواهی دوزبانه از طرف دانشگاه تهران صادر می‌شوند. این گواهی‌ها همچنین قابلیت ترجمه و دریافت مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را دارند.
دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
با توجه به ظرفیت محدود گروه مردادماه، برای ثبت‌ نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران مراجعه کنید یا با شماره 02122136764 تماس بگیرید.
همچنین در صفحات اینستاگرام و تلگرام ما با آی‌دی @vla.ir اطلاعات تکمیلی قرار گرفته است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari