آمازون شایعه‌ی مبنی بر برنامه‌های این شرکت برای پذیرش رمزارز از مشتریان خود را رد کرد؛ اما همچنان تأکید دارد که به حوزه رمزارز علاقه‌مند است. 
به گزارش کوین‌تلگراف، آمازون گمانه‌زنی‌های اخیر مبنی بر پشتیبانی این شرکت از پرداخت‌ با بیت کوین را رد و اعلام کرد در حال حاضر برنامه‌ای برای بیت کوین ندارد.
بر اساس گزارش رویترز به نقل از سخنگوی آمازون، این شرکت به حوزه ارز دیجیتال علاقه‌مند است؛ اما هنوز برنامه خاصی برای قبول پرداخت با رمزارز ندارد:

با وجود علاقه ما به این حوزه، گمانه‌زنی‌های مبنی بر برنامه‌ی ما برای پذیرش رمزارز حقیقت ندارد.

با وجود علاقه ما به این حوزه، گمانه‌زنی‌های مبنی بر برنامه‌ی ما برای پذیرش رمزارز حقیقت ندارد.
البته این سخنگو تحقیقات آمازون در مورد پرداخت‌ با رمزارز را انکار نکرد و افزود این شرکت به بررسی نحوه استفاده از رمزارز در خرید از آمازون ادامه خواهد داد.

آمازون در تاریخ ۲۲ جولای فرصت شغلی جدیدی با عنوان «مدیر بخش ارز دیجیتال و بلاک‌چین» منتشر کرد که مسئول توسعه استراتژی این شرکت برای رمزارز و بلاک چین و همچنین تهیه نقشه راه محصول خواهد بود. چهار روز بعد، روزنامه .City A.M لندن با استناد به یک منبع خودی گزارشی نوشت که در آن ادعا کرده بود آمازون «به‌طور قطع» در حال آماده شدن برای پذیرش پرداخت‌ با بیت کوین و عرضه رمزارز مختص خود است و بدین ترتیب به آتش انتظارات برای برنامه‌های رمزارزی آمازون دامن زد.  
در همین راستا وو بلاکچین‌، رسانه خبری چینی فعال در حوزه رمزارز، افزایش ۱۵ درصدی ارزش بیت کوین در کمتر از سه ساعت را ناشی از شایعات مربوط به برنامه آمازون برای پذیرش بیت کوین دانست.
با تکذیب این شایعه توسط آمازون، قیمت بیت کوین شروع به پس‌روی کرده و در ۱۲ ساعت گذشته، از ۴۰ هزار دلار به ۳۷ هزار دلار رسیده است. 

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari

نظرات بسته هستند.