شرکت الکترونیک آرتز (EA) اعلام کرده که قرار است بازی «فیفا ۲۰۲۲» برای اولین بار در تاریخ این سری، میزبان یک گزارشگر زن شود. این وظیفه به عهده‌ی «الکس اسکات» (Alex Scott) خواهد بود که قبلا در تیم زنان آرسنال بازی می‌کرده. چند وقتی است که الکس اسکات از فوتبال بازی کردن فاصله گرفته و به تحلیل و گزارشگری مسابقات روی آورده است.
شرکت الکترونیک آرتز هر ساله ویژگی‌های جدیدی برای سری بازی‌های فوتبال معروف خود، فیفا معرفی می‌کند. سال ۲۰۱۶ فوتبال بانوان به این بازی اضافه شده بود که حرکتی صحیح و برای بسیاری از افراد خبر بسیار خوشحال‌کننده‌ای بود. البته فوتبال بانوان سری بازی‌های فیفا فقط به تیم‌های ملی محدود می‌شود اما به هر حال این که می‌توانیم در بازی ویدیویی فوتبال،‌ شاهد حضور تیم‌های بانوان هم باشیم اتفاقی مثبت است.
با وجود این که معلوم نیست تیم‌های باشگاهی بانوان امسال به بازی فیفا اضافه شوند، مشخص شده که این بازی برای اولین بار یک گزارشگر زن خواهد داشت. الکس اسکات بازیکن سابق تیم آرسنال که تا به حال به‌عنوان بازیکن لیگ انگلستان ۱۴۰ بازی داشته اولین گزارشگر زن سری بازی‌های فیفا خواهد بود.
الکس اسکات
از زمانی که اسکات بی‌خیال شرکت در مسابقات فوتبال شده، جای خود را به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین تحلیلگرهای مسابقات فوتبال در بریتانیا محکم کرده و روز به روز حوزه‌ی کاری خود پیشرفت می‌کند. الکس اسکات در جریان مسابقات یورو ۲۰۲۰ یکی از تحلیلگرهای اصلی شبکه‌ی تلویزیونی BBC بود و به خاطر فعالیت‌های مناسب خود، در فصل بعدی مسابقات فوتبال جایگاه «دن واکر» (Dan Walker) را خواهد گرفت. همچنین اسکات قرار است یکی از مجریان برنامه‌های شبکه‌ی BBC در مسابقات المپیک توکیو باشد.
بازی فیفا ۲۰۲۲ در تاریخ ۱ اکتبر (۹ مهر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس،‌ پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، کامپیوترهای شخصی و گوگل استیدیا منتشر خواهد شد. حین این که شرکت الکترونیک آرتز روز به روز بازی خود را بزرگ‌تر می‌کند، کونامی در جهت مخالف است و اخیرا متوجه شدیم شماره‌ی بعدی سری بازی‌های PES با نامی جدید و به‌عنوان یک بازی رایگان، برای تمام پلتفرم‌ها از جمله موبایل منتشر خواهد شد.
منبع: EuroGamer
صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ


source

توسط techkhabari

نظرات بسته هستند.