بر اساس گزارش‌ها، فیسبوک در سال ۲۰۲۰ مبلغ ۲۳ میلیون دلار برای حفاظت از بنیان‌گذار این شرکت، مارک زاکربرگ هزینه کرده که نسبت به سال، گذشته ۳ میلیون دلار افزایش داشته است.
حفاظت از مدیران رده‌بالای شرکت‌ها چندان عجیب نیست و بسیاری از آن‌ها تحت حفاظت تیمی از محافظان شخصی قرار دارند؛ اما به نظر می‌رسد هرچه شرکت اسم بزرگ‌تری داشته باشد این مسئله با صرف هزینه بیشتری گره خواهد خورد.
بر اساس گزارش Protocol، فیسبوک در سال ۲۰۲۰ مبلغ سرسام‌آور ۲۳٫۴۴ میلیون دلار برای حفاظت از مدیر این شرکت، مارک زاکربرگ هزینه کرده است. این در حالی است که رقم مذکور برای سال ۲۰۱۹ حدود ۲۰ میلیون دلار گزارش شده بود. از سوی دیگر، این شرکت ۷٫۵۶ میلیون دلار برای حفاظت از مدیر ارشد عملیاتی خود، شریل سندبرگ هزینه کرده است که نسبت به سال ۲۰۱۹، افزایش ۴ میلیون دلاری نشان می‌دهد.

مقاله‌های مرتبط:

طبق نموداری که Protocol منتشر کرده، برای حفاظت از ساندار پیچای، مدیر گوگل، ۵٫۴ میلیون دلار هزینه شده و لیفت برای حفاظت از مدیر و بنیانگذار خود، ۲ میلیون دلار هزینه کرده است.
مبلغ هزینه شده برای حفاظت از مدیران
با توجه به شرایط همه‌گیری ویروس کرونا، برخی عقیده دارند هزینه‌های فوق تا حدی قابل توجیه است. کنت مویر که در «گروه حفاظت جهانی» وظیفه مدیریت امور مربوط به محافظت از سران شرکت‌های پردرآمد و مدیران حوزه تکنولوژی را به عهده دارد، در گفتگو با Protocol گفته است بسیاری از موکلان او به خاطر شرایط قرنطینه در سال ۲۰۲۰، بیشتر احساس خطر می‌کردند. مویر می‌گوید: «اگر کسی قبل از شرایط قرنطینه اندکی عجیب‌وغریب بوده باشد، احتمالا قرنطینه او را عجیب‌وغریب‌تر کرده است.»

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari

نظرات بسته هستند.