سرعت اینترنت دغدغه کاربران زیادی در سراسر دنیاست. اما تا حالا به این فکر کرده‌اید که به چه سرعتی از اینترنت نیاز دارید؟ در این ویدئو از زومیت به این مسئله می‌پردازیم که در استفاده‌های مختلف، چه سرعتی از اینترنت مناسب است.
یکی از دلایلی که ISPها سطوح دسترسی و سرعت‌های مختلفی ارائه می‌دهند، آن است که همه به یک سرعت یکسان احتیاج ندارند. این موضوع دقیقا شبیه به خرید ماشین است. نوع و اندازه ماشینی که یک خانواده‌ی دو نفره یا چندنفره برای خرید انتخاب می‌کنند، یکی نیست. برای همین اگر برای مثال شما فقط یک کامپیوتر و کار‌های ساده‌ای دارید، خرید اشتراک اینترنت خیلی پرسرعت احتمالا دور ریختن پول خواهد بود! 
ISPها با توجه به هزینه‌ای که شما پرداخت می‌کنید، با استفاده عبارات مبهم تلاش می‌کنند که شما مشترک اینترنت پرسرعت باشید، اما تا حالا از خودتون پرسیدید واقعا به چه سرعتی از اینترنت نیاز دارید؟ در ادامه همراه ویدئو زومیت باشید:

تماشا در یوتیوب | تماشا در IGTV


وضعیت اینترنت شما چگونه است؟ چه سرعتی و با چه حجمی؟

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari

نظرات بسته هستند.