ثبت‌نام دوره دوم کارآموزی همراه اول برای بیش از ۱۰۰ موقعیت آغاز شد.
همراه اول با انتشار فراخوانی، از آغاز ثبت‌نام دوره دوم کارآموزی خود برای بیش از ۱۰۰ موقعیت خبر داد. به‌گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، ثبت‌نام از دوم مرداد آغاز شده است و تا هشت مرداد سال‌ جاری ادامه می‌یابد. این دوره چهار ماه به‌طول می‌انجامد و هدف آن افزایش تجربه کاری در دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جویای کار است.
همراه اول به‌منظور شناسایی و توانمندسازی و جذب نیروی انسانی مستعد به‌صورت مستمر کارآموز جذب می‌کند. دوره‌های کارآموز آکادمی همراه اول، سالانه در چهار نوبت برگزار می‌شود. در  این دوره، مهارت‌اندوزی در حوزه‌های تخصصی در مجموعه همراه اول درکنار مهارت‌های نرم در قالب برگزاری کارگاه‌های آموزشی انجام می‌گیرد. در انتهای دوره نیز، کارآموزان گواهی معتبر حضور در دوره را دریافت می‌کنند و زمینه جذب آن‌ها میسر خواهد شد.
در دومین دوره کارآموزی همراه اول، جذب در بیش از ۱۰۰ موقعیت در رشته‌های مهندسی برق و الکترونیک، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، صنایع، مدیریت، مالی و حسابداری، حقوق، گرافیک و سایر رشته‌ها و تخصص‌های مرتبط انجام می‌شود. 
در دوره پیشین کارآموزی همراه اول، حدود ۴۰۰۰ نفر متقاضی شرکت کردند و پس از بررسی رزومه‌ها و شناسایی افراد مستعد ازطریق آزمون و مصاحبه، ۴۰ نفر وارد اداره‌ها و بخش‌های مختلف همراه اول شدند و هم‌اکنون در حال گذراندن دوره چهار ماهه خود هستند. متقاضیان شرکت در این دوره باید اطلاعات اولیه خود را در سایت آکادمی همراه به نشانی www.hamrah.academy وارد و در سایت ثبت‌نام کنند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari