جدیدترین قابلیت اینستاگرام به کاربران این شبکه اجتماعی اجازه می‌دهد به‌سرعت به ترجمه متن‌ استوری دسترسی پیدا کنند.
اینستاگرام سرانجام توانایی ترجمه خودکار متن در پست‌های استوری را برای کاربران ارائه کرد. این اپلیکیشن از سال ۲۰۱۶ توانایی ترجمه متن‌ پست و کپشن را دارد و اکنون نوبت به اضافه شدن چنین قابلیتی به استوری رسیده است.
به گزارش 9to5mac، هنگامی که این سرویس یک زبان خارجی را در پستی شناسایی می‌کند، گزینه‌ «مشاهده ترجمه» را در سمت چپ بالای صفحه به کاربر نمایش می‌دهد؛ کاربران می‌توانند با ضربه زدن روی این گزینه، ترجمه متن مذکور را در پایین صفحه مشاهده کنند.
ترجمه متن استوری اینستاگرام
ویژگی ترجمه جدید اینستاگرام به‌صورت جهانی در دسترس خواهد بود و برای شروع بیش از ۹۰ زبان را پشتیبانی می‌کند. در حال حاضر ترجمه صوتی در دسترس نیست. برای کاربران انگلیسی کپشن‌ خودکار برای استوری از ماه می فعال شده است؛ اما این قابلیت برای دیگر زبان‌ها در دسترس نیست.

 اینستاگرام اخیراً قابلیت دیگری برای کنترل محتوای حساس (Sensitive Content Control) معرفی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد انتخاب کنند آیا می‌خواهند پست‌های خاصی که دارای محتوای حساس هستند در بخش کاوش حساب خود مشاهده کنند. ویژگی مذکور یک هفته پس از صفحه Security Checkup معرفی شد که به کاربران اجازه می‌دهد امنیت حسا‌ب‌های خود را افزایش بدهند. 
همچنین طی چند هفته گذشته، متوجه شدیم اینستاگرام در حال کار روی ویژگی‌ استوری انحصاری (Exclusive Stories) است که  عملکرد آن مشابه Super Follow شبکه اجتماعی پرطرفدار توییتر خواهد بود.
به گفته آلساندرو پالوزی،‌ یکی از افشاگران معروف دنیای فناوری، اگر کاربری بخواهد یک استوری انحصاری را باز کند، اپلیکیشن پیامی نشان می‌دهد که می‌گوید:

تنها اعضای گروه می‌توانند این استوری را مشاهده کنند.

تنها اعضای گروه می‌توانند این استوری را مشاهده کنند.
و هنگامی که تولیدکنندگان محتوا اولین استوری اختصاصی را منتشر می‌کنند، از طرف اینستاگرام پیامی ارسال می‌شود که آن‌ها را به هایلایت کردن پست مذکور ترغیب می‌کند:

اولین استوری اختصاصی خود را منتشر کردید. آن را در قسمت هایلایت ذخیره کنید تا طرفداران همیشه هنگام عضویت چیزی برای دیدن داشته باشند.

اولین استوری اختصاصی خود را منتشر کردید. آن را در قسمت هایلایت ذخیره کنید تا طرفداران همیشه هنگام عضویت چیزی برای دیدن داشته باشند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *