به‌روزرسانی سامسونگ گلکسی A52 و A72، دوربین و گالری این دو گوشی هوشمند را بهبود می‌بخشد.
سامسونگ به‌تازگی برای سامسونگ گلکسی A52 و A72  به‌روزرسانی نرم‌افزاری منتشر کرده که نه‌تنها شامل پچ امنیتی جولای است بلکه چندین ویژگی جدید برای بهبود دوربین و گالری این گوشی‌های هوشمند در آن گنجانده شده.

به‌روزرسانی سامسونگ

طبق گزارش Phonearena، این به‌روزرسانی ویژگی خاصی به گالری اضافه می‌کند که پس از اعمال آن، اپلیکیشن مذکور بهینه‌سازی‌هایی برای وضوح، روشنایی، کنتراست و چرخش تصاویر به کاربر ارائه می‌دهد؛ این اصلاحات می‌توانند به‌سرعت اعمال شوند. ممکن است کسی نخواهد این تغییرات را به‌صورت دستی اعمال کند؛ بنابراین اپلیکیشن گالری تصاویر اصلاح‌شده را به کاربران پیشنهاد می‌کند تا آن‌ها بتوانند به‌راحتی به نسخه‌های ویرایش‌شده تصاویر خود دسترسی داشته باشند.
همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، به‌روزرسانی گلکسی A52 و A72 دوربین این دو دستگاه‌ را نیز بهبود می‌بخشد؛ پس از اعمال تغییرات لازم، قابلیت تشخیص چهره بهبود می‌یابد و کیفیت تماس تصویری افزایش پیدا می‌کند. در مجموع می‌توان گفت این به‌روزرسانی برای دارندگان این دو گوشی میان‌رده سامسونگ اتفاق نسبتا خوبی است.
بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده، به‌روزرسانی‌های مذکور با شماره‌های ساخت A525MUBU2AUF3 و A725FXXU2AUF3 منتشر می‌شوند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari

نظرات بسته هستند.