رپورتاژ آگهی
امروزه دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از مهمترین وسایل منزل می‌باشد، که نقش بسزایی در محافظت از سلامت خانواده ما را دارد. یک دستگاه تصفیه آب خوب و با کیفیت می‌تواند ایمنی در برابر بیماری‌های گوارشی و کلیوی را که از طریق آب ما را تهدید میکند که ممکن است در اثر نوشیدن آب آلوده ما را دچار بیماری کند.
 خرید دستگاه تصفیه آبنیاز به دستگاه تصفیه آب در هر خانه و وجود نیاز به آب آشامیدنی تمیز و خالص برای هر انسانی لازم است، اما متاسفانه دسترسی همه به آن نیست. در بسیاری از مناطق کشور کمبود آب وجود دارد و مردم چنین مناطقی باید با آب زیرزمینی (چاه) یا آب تأمین شده از طریق تانکرهای موجود می‌باشند. به دلیل وجود آلاینده‌هایی مانند آلودگی‌های میکروبی، نیترات، نیتریت، فلزات سنگین و سایر ناخالصی‌های موجود در آب، و TDS یا همان سختی بالا کیفیت آب مناسب نباشد. بنابراین افراد بیشتری به تصفیه کننده‌ آب برای تصفیه آب آشامیدنی روی می آورند.
اگر شما نیز به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب خانگی برای خانه خود هستید، ما در این اینجا به شما در تصمیم گیری آگاهانه برای خرید تصفیه آب کمک می‌کنیم. شما می‌توانید متناسب با نیاز و بودجه خود از این راهنما اقدام به خرید تصفیه آب کنید.
اگر چه تنوع زیادی در دستگاه های تصفیه آب در بازار موجود است ، اما براساس عملکردشان به سه دسته تقسیم می شوند:
در ایران، به ویژه در شهرها آب از طریق سه منبع اصلی به خانه‌ های ما می‌رسد:
در مرحله اول، قبل از اینکه بدانید به چه نوع دستگاه تصفیه آب نیاز دارید، شما باید منبع و کیفیت (سختی، شوری و TDS) آب تامین شده در منطقه خود را بدانید.
جامدات جامد محلول (TDS) برای توصیف نمک‌های غیر آلی و مقدار کمی مواد آلی موجود در محلول در آب استفاده می‌شود. ترکیبات اصلی در TDS معمولاً کاتیونهای کلسیم، منیزیم، سدیم و پتاسیم و آنیونهای کربنات، کربنات هیدروژن، کلرید، سولفات و نیترات هستند. TDS معمولاً با میلی گرم بر لیتر یا ppm (قطعات در میلیون) اندازه گیری می‌شود. می‌توانید آب خود را در آزمایشگاه آزمایش کنید یا از متر TDS استفاده کنید که می‌تواند از فروشگاه‌های مجاور یا آنلاین استفاده شود.
معمولاً اگر TDS آب زیر 200 ppm باشد، برای نوشیدن بسیار مناسب تلقی می‌شود و برای احتیاط هم میتوان از فیلتر سرشیری استفاده نمود. با این حال، هنوز هم می‌خواهید آن را تصفیه کنید تا باکتری‌ها و ویروس‌های مضر از بین برود. آبهای زیرزمینی معمولاً سطح TDS بین 400 ppm و 2500 ppm هستند و برای تمیز کردن چنین آبی به دستگاه تصفیه آب RO نیاز دارید.
پس از یافتن TDS آب خود، دستگاه تصفیه آب مناسب برای نوع آب خود را انتخاب کنید.
پس از تصمیم گیری در مورد نوع دستگاه تصفیه آب متناسب با نیاز و تأمین آب آشامیدنی، باید میزان منبع ذخیره آب مورد نیاز خود را بفهمید. هر فرد در خانواده معمولاً هر روز بین ۲ تا ۴ لیتر آب مصرف می‌کند. بنابراین، شما باید مقدار آب فیلتر شده را که در یک بار مصرف نیاز دارید محاسبه کنید. پیشنهاد میشود از صفحه دستگاه تصفیه آب صنعتی دیدن فرمایید.
امیدواریم اطلاعات قابل درک و خوبی را برای شما تهیه کرده باشیم، حالا میخوایم یک دستگاه تصفیه آب را به شما معرفی کنیم که میتوانید با خیال راحت ازش استفاده کرده و آب بسیار سالمی را برای خود و خانواده عزیزتان تهیه کنید.
دستگاه تصفیه آب سی سی کا شش مرحله CCK RO6
منبع: فروشگاه به آبی
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آژانس خبری فناوری تکنا ( Technology news agency : Techna ) از سال 1389 با نام تکنولوژی نیوز توسط جمعی از دانشجویان علاقه مند به حوزه علم و فناوری شروع به کار کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها، موبایلها، اپلیکیشن و نرم افزارها، کامپیوترها، سخت افزار و تجهیزات مدرن و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
تکنا توسط سرورهای اختصاصی پارس پک پشتیبانی میشود.
اختراعات  |  نجوم و هوافضا  |  پزشکی و سلامت  |  علمی فناوری  |  تحقیقات و پژوهش های علمی  |  اخبار زیست محیطی  |  کشفیات  |  رباتیک  |  اخبار میکروبیولوژی  |  iran technology news  |

source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *